СИЛЬНЫЕ, МОЛОДЫЕ, РЕШИТЕЛЬНЫЕ!

Акимовская районная молодёжная общественная организация
"МОЛОДЫЕ РЕГИОНЫ"
ГлавнаяРегистрацияВход

                                                                                       Или царство совести - или ничего...Приветствую Вас, Гость

Меню сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа
 Программа действий "Молодых регионов" на 2011-2015 года
Програма діяльності «Молодих регіонів» на період 2010–2015 роки
1. Партійний напрямок.
2. Напрямок реалізації державної молодіжної політики.
3. Студентський напрямок.
4. Масово-молодіжно-розважальний напрямок.
5. Інформаційний напрямок.
6. Робота в Інтернеті.
7. Міжнародний напрямок.


1. Партійний напрямок

Активісти і члени «Молодих регіонів» реалізують молодіжну політику на державному рівні, вливаються в Партію регіонів і позиціонують себе як молодіжне крило Партії регіонів.

1.1. Прийом членів «Молодих регіонів» у члени Партії регіонів (за місцем знаходження, проживання). Члени «Молодих регіонів» за бажанням можуть ставати членами Партії регіонів. Робота з прийняття до лав «Молодих регіонів» і ПР постійно проводиться на всіх регіональних рівнях.
1.2. Формування нових первинних осередків Партії регіонів з членів «Молодих регіонів». Ведення роботи в регіонах зі створення первинних осередків Партії регіонів. Лідерами первинних осередків ПР, які створені лідерами «Молодих регіонів», повинні бути керівники «Молодих регіонів» різних рівнів.
1.3. Публічне позиціонування керівників, активістів «Молодих регіонів» як лідерів і представників молодіжного крила Партії регіонів під час проведення заходів на основі програмних цілей ПР у сфері молодіжної політики.
1.4. Проведення постійних програмних проектів «Молодих регіонів», спрямованих на реалізацію молодіжної політики Партії регіонів.
1.5. Агітаційно-масові заходи. Участь активістів «Молодих регіонів» в усіх агітаційно-масових заходах, що проводяться Партією регіонів.


2. Напрямок реалізації державної молодіжної політики

«Молоді регіони» повинні стати кадровим резервом, а також сполучною ланкою між молодіжними організаціями та органами державної влади з метою залучення молоді до реалізації державної молодіжної політики.
«Молоді регіони» повинні займатися координацією і громадським контролем діяльності органів державної влади на загальнонаціональному і регіональному рівнях, які займаються питаннями молодіжної політики у сфері освіти, працевлаштування тощо.
«Молоді регіони» сприяють формуванню та реалізації державної молодіжної політики через організацію роботи з органами центральної влади і місцевого самоврядування.

2.1. Тісна співпраця з державними органами центрального і місцевого рівнів, які займаються молодіжною політикою (Міністерство освіти і науки України, Міністерство у справах сім'ї, молоді і спорту, управління у справах сім’ї, молоді і спорту, соціальні служби, центри зайнятості).
2.2. Лобіювання членів «Молодих регіонів» в органи державної і місцевої влади, які займаються молодіжною політикою.
2.3. Участь депутатів різних рівнів від Партії регіонів в усіх заходах, які проводять Верховна Рада України, Кабінет Міністрів України, Адміністрація Президента України, Міністерство освіти і науки України, Міністерство у справах сім'ї, молоді і спорту, Міністерство праці і соціальної політики, управління у справах сім’ї, молоді і спорту, соціальні служби, центри зайнятості, громадські молодіжні організації, міжнародні організації, а також їх регіональні представництва.
2.4. Тісна співпраця і координація діяльності «молодіжних» дорадчих органів при центральних і місцевих органах влади, органах місцевого самоврядування.
2.5. Ініціювання лідерами «Молодих регіонів» проектів законів та інших нормативних актів, лобіювання їх прийняття.
2.6. Організація систематичного моніторингу і контролю з боку лідерів «Молодих регіонів» Міністерства освіти і науки України, Міністерства у справах сім'ї, молоді і спорту, Міністерства праці і соціальної політики, їх регіональних представництв стосовно реалізації прав молоді на здобуття доступної та якісної освіти, працевлаштування, вирішення житлової проблеми тощо


3. Студентський напрямок

«Молоді регіони» реалізують національні і регіональні проекти, спрямовані на поліпшення життя студентів, захист їх прав у взаєминах з органами влади й адміністраціями вищих навчальних закладів.
«Молоді регіони» розробляють і лобіюють ухвалення рішень на рівні Кабінету Міністрів України та Міністерства освіти і науки України з метою забезпечення для молоді доступної й якісної освіти.
«Молоді регіони» тісно співпрацюють з консультативно-дорадчими органами з питань студентства, створених при різних органах державної влади і місцевого самоврядування та з молодіжними громадськими організаціями, які займаються розв’язанням студентських проблем.

3.1. Підготовка змін до Закону України «Про вищу освіту в Україні» в частині студентського самоврядування і налагодження тісної співпраці з ректорами вищих навчальних закладів усіх форм власності.
3.2. Співпраця з лідерами органів студентського самоврядування і керівниками студентських профкомів вищих навчальних закладів. Створення первинних організацій «Молодих регіонів» на базі вищих навчальних закладів.
Систематичне проведення спільних заходів.
Участь народних депутатів України, депутатів місцевих рад від «Молодих регіонів» у заходах вищих навчальних закладів України.
3.3. Створення постійно діючої системи захисту прав студентів «Студентський захист».
Організація постійного моніторингу студентських проблем на загальнонаціональному, регіональному і місцевому рівнях.
Залучення народних депутатів України і депутатів місцевих рад до участі в розв’язанні студентських проблем.
Створення по всій Україні агітаційних кімнат у гуртожитках (молодіжні приймальні), в яких студенти зможуть звертатися по допомогу зі своїх проблем.
3.2. Організація культурно-масової роботи серед студентської молоді.
Формування бази даних студентських активістів, які займаються організацією студентських вечірок, спортивних заходів та проведення спільних заходів.
3.3. Проведення постійних програмних проектів «Молодих регіонів»:
• довгострокові проекти (акції);
• одноразові акції.


4. Масово-молодіжно-розважальний напрямок

«Молоді регіони» повинні зберегти і примножити статус найчисленнішої і найпопулярнішої організації серед широких верств молоді, допомагаючи реалізувати її інтереси в сфері відпочинку та спорту.

4.1. Створення та популяризація дисконтної картки для членів «Молодих регіонів».
Розробка та запуск у користування дисконтної картки для членів «Молодих регіонів» в усіх областях України.
Видача дисконтної картки «Молодих регіонів» дозволить не лише зафіксувати точну кількість членів організації, але й надасть додатковий бонус нинішнім членам і дасть змогу залучити нових членів «Молодих регіонів».
4.2. Робота, спрямована на те, щоб зробити організацію модною, зацікавити і залучити до її діяльності більш широкий круг молоді.
4.3. Залучення популярних людей як у члени «Молодих регіонів», так і для участі в заходах «Молодих регіонів».
4.4. Взаємовигідна співпраця з молодіжними рухами в частині просування ідей «Молодих регіонів» і подальшого залучення лідерів цих рухів у члени «Молодих регіонів» та ПР.
Проведення акцій, спрямованих на підтримку модних молодіжних рухів із залученням їх лідерів (байкери, клабери тощо).


5. Інформаційний напрямок

Представники «Молодих регіонів» (народні депутати, депутати місцевих рад, представники виконавчих органів влади) повинні постійно перебувати в інформаційному просторі (підготовка коментарів і заяв з молодіжних питань, організація і проведення тематичних прес-конференцій тощо).

5.1. Співпраця зі ЗМІ. Формування постійної присутності в інформаційному просторі лідерів «Молодих регіонів» усіх рівнів.
Формування бази спікерів від «Молодих регіонів» для спілкування зі ЗМІ в частині представлення позиції «Молодих регіонів» в інформаційному просторі.
Формування бази даних ЗМІ для організації постійної і взаємовигідної співпраці.
Участь представників «Молодих регіонів» у різних ток-шоу, телепередачах з молодіжної тематики.
5.2. Організація систематичної розсилки коментарів лідерів «Молодих регіонів» національного і регіонального рівнів у ЗМІ.


6. Робота в Інтернеті

«Молоді регіони» повинні брати активну участь у роботі в соціальних мережах з метою інформування молоді про свою діяльність і залучення нових членів.

6.1. Модернізація сайту «Молодих регіонів»:
- оновлення і доповнення структури сайту. Створення нових проектів для збільшення привабливості сайту для цільових відвідувачів;
- оновлення дизайну сайту відповідно до нової структури і сучасних вимог;
- підготовка і наступне заповнення сайту інформаційними матеріалами відповідно до нової структури і дизайну;
- визначення якісного і кількісного складу людей, відповідальних за оновлення інформаційної складової сайту, модерування коментарів до матеріалів і форуму, а також способи взаємодії з ними;
- інтенсифікація взаємодії з регіональними відділеннями «Молодих регіонів» у сфері інформаційного наповнення сайту;
- обов'язкове розміщення регіональними організаціями «Молодих регіонів» новин і анонсів про роботу організації на сайті;
- розсилка новин і анонсів про роботу «Молодих регіонів» і події в молодіжному середовищі України;
- додаткове «розкручування» сайту шляхом розміщення реклами на найбільш відвідуваних ресурсах мережі, проведення рекламної кампанії засобами google.
6.2. Тісна співпраця на взаємовигідних умовах з інформаційними Інтернет-ресурсами з питань молодіжної політики загальнонаціонального рівня.
6.3. Формування в соціальних мережах груп «Молодих регіонів» з метою організації системного обміну інформацією, ведення блогів.
6.4. Створення сателітної сайту «Молодих регіонів» соціальної мережі для активізації обміну інформацією між членами організації, реалізації он-лайн проектів та формування «он-лайн активу» організації.
6.5. Створення та розповсюдження адаптованого до Інтернету контенту з метою популяризації організації.


7. Міжнародний напрямок

7.1. «Молоді регіони» розвивають міжнародну співпрацю у сфері реалізації молодіжної політики з міжнародними громадськими організаціями, молодіжними міністерствами зарубіжних країн.
Лідери «Молодих регіонів» активно представляють організацію на міжнародних конференціях, семінарах, тренінгах, фестивалях, заходах за участі урядових і неурядових організацій інших країн.
7.2. «Молоді регіони» активно сприяють інтеграції молодіжного руху України в європейську співдружність.
«Молоді регіони» сприяють просуванню Міжнародного слов'янського форуму в Європейський молодіжний форум.
7.2. Співпраця з молодіжними громадськими організаціями країн СНД у рамках Міжнародного слов'янського форуму.
Співпраця і проведення спільних проектів з Молодіжною громадською організацією «Молода гвардія Єдиної Росії», Білоруською республіканською спілкою молоді, молодіжною організацією Партії «Новий Азербайджан» й молодіжними організаціями з інших країн.
7.3. Співпраця з різними діаспорами, земляцтвами.
Copyright MyCorp © 2024
Календарь
«  Сентябрь 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Архив записей
26 апреля 2011 года